Proč nakupovat u nás?
..

Máme příběh

Aneb proč jsou Kaniko granule pro naše a vaše psy

Na začátku nebyl business plán

Žádný revoluční nápad, jak vydělat peníze a už vůbec ne myšlenka na to, jak na trh přijít s dalšími granulemi. Vždyť jsou jich desítky!

Na úplném začátku jsme stáli v lyžařské stopě v norském Sjusjøen a koukali na horizont. Kolem chaoticky a trochu nervózně pobíhalo několik ohařů, těšili se na další tréninkový interval nebo spíš na to, že se budou navzájem nahánět. Dělali jsme, že nám je to jedno. Nebylo kam spěchat. Bylo po závodní sezóně, zimní slunce zářilo jen těsně nad horizontem a za každým stromem rozlévalo na zem nekonečné stíny. Horizont plynule přecházel z bílé do modré barvy a nám se nikam nechtělo.

Povídali jsme si s našimi kamarády a řešili zdánlivě jednoduchý problém. Jak nakrmit naše psy, aby měli dost energie, vypadali skvěle a nebylo kolem krmení víc starostí než užitku. Barfování byla možnost (kterou jsme ostatně hojně využívali), ale té práce kolem! Nehledě na složité cestování. Nejlákavější jsou granule. Všechny, které jsem do té doby zkusili nefungovaly ale tak, jak bychom chtěli. Některé byly dobré, ale vždy tam bylo ale…

..

Jeden šlape na sušenku
a druhý na Kaniko

Výzva byla na světě!

Dokážeme v Česku vyrobit granule bez kompromisů v kvalitě, s jednoduchým složením a dostatkem energie pro aktivní psy?

Návrat domů ze zasněženého Norska jsme sice oplakali, ale měli jsme plán. Začali jsme zkoušet různé receptury, dodavatele surovin a zkoušeli a zkoušeli. Naši testeři byli naši čtyřnozí miláčci. Oni jediní mluvili do kvality. Po měsících testování jsme byli tak spokojení s výsledkem, že jsme vyrobili první větší várku granulí. My a naši přátelé z Norska jsme vyřešili svůj problém s krmením a tím se měl příběh uzavřít.

Byli jsme tak nadšení z toho, jak skvěle granule na naše psy působí, že nám bylo líto nechat si celou práci jenom pro sebe. Rozhodli jsme se jít s kůží na trh. Po svém. Doladili jsme ještě jednu recepturu pro méně aktivní psy a rozhodli se, že granule budeme prodávat jenom napřímo vám, pejskařům. Tím si s vámi udržíme kontakt a budeme vědět, co na granule říkají vaši psy. Navíc udržíme i u velmi kvalitních granulí nízkou cenu, protože mezi výrobou a psí miskou nestojí žádný další obchod. Nadto budeme mít 100% přehled o tom, co se s granulemi děje, jak jsou skladované a jak jsou čerstvé.

..

Malvik v tréninku na Sjusjøen

Kaniko bylo na světě!

Od té doby už sníh, na kterém to všechno začalo, několikrát roztál a zase napadal. Naši a vaši psy naběhali na energii z Kanika tisíce kilometrů. Závazek, který jsme si dali na začátku - kvalitní granule, za rozumnou cenu, dobře stravitelné a čerstvé - zůstává pořád stejný.

Kaniko jsou granule pro naše a vaše psy.

..

Kempování pod zimním sluncem

Názor vašich čtyřnožců je pro nás nejdůležitější.
Dejte nám vědět, co na Kaniko štěkají vaši čtyřnožci.

Kdykoliv a na cokoliv se ptejte, co nevíme, nepovíme…

..

Jaké jsou naše další plány?

K první receptuře - jehněčí s rýží jsme v roce 2021 přidali krůtu s bramborem. Momentálně pracujeme na dalších recepturách, abychom ukojili i nejtajnější chuťové touhy všech psích mazlíčků.

Ochutnejte, co spolu tvoříme